Комплексні рішення для
гідроабразивних технологій
+38 (0472) 33-35-73
Вироблено в Україні

Вартість гідроабразивної різки матеріалів

Ціна гідроабразивного різання розраховується в гривнях за один погонний метр для середньої якості різу. У встановлену ціну входить вартість підготовки програм різання виробів середнього ступеня складності. Кінцева вартість розраховується окремо для кожного конкретного замовлення і залежить від складності виробу, якості різу і терміновості виконання замовлення.

Замовлення високого ступеня складності і терміновості, а також підвищеної якості різу оцінюються з коефіцієнтом. Для постійних клієнтів та великих замовлень надається знижка до 50%.

Для оформлення замовлення необхідно:

  • Зв'язатися з нами за номерами телефону зазначеним в розділі Контакти. Також буде потрібно направити на наш e-mail Ваш запит у вигляді креслення на гідроабразивне різання з побажаннями (кількість, матеріал) і своїми контактами для уточнень.
  • Для максимально оперативного та якісного розрахунку, креслення повинно бути оформлене у вигляді файлу в форматі: *.dxf (AutoCAD), *.dwg (AutoCAD) - рекомендований, або *.cdw (КОМПАС). Контур деталей повинен мати масштаб 1:1, перевірочний розмір, складатися з замкнутих поліліній, відрізків, кіл і не повинен включати сплайни і накладені контури.
  • Креслення запиту, надане без дотримання зазначених вище вимог, може бути розглянуто в більш тривалі терміни.
  • Оцифровка креслення, ескізу, зразка, переведення з *.cdr (CorelDraw) в формат *.dxf з часом, що перевищує більше 0,5 години додає до ціни різання фактичний час роботи програміста з розрахунку 240 грн/год.
  • Залежно від складності і термінів виконання замовлення перед початком роботи може знадобитися передоплата.
  • Вартість мінімального замовлення - 500 грн. незалежно від обсягу різання.
Ціна послуги гідроабразивного різання