Комплексні рішення для
гідроабразивних технологій
+38 (0472) 33-35-73
Вироблено в Україні

Послуги гідроабразивної різки

Гідроабразивна різка

Одним з напрямків діяльності ПП «РОДЕНЬ» є надання послуг з гідроабразивного різання листових матеріалів, для реалізації якого своїми силами був створений найбільший в Україні «Центр гідроабразивної різки» на базі 3-х гідроабразивних комплексів, власного виробництва.

Наявність такого потужного парку обладнання дозволяє нам гарантувати своїм клієнтам високу якість і своєчасне виконання замовлень різного ступеня складності, а 23-річний досвід роботи програмістів і різьбярів - оптимізувати процес різки.

Наше підприємство має в своєму розпорядженні власні великі складські приміщення та виробничі площі в Черкасах, що вигідно відрізняє нас від інших центрів гідрорізки в Україні, так як дозволяє розміщувати на своїй території, що охороняється в цілісності великі обсяги матеріалу замовника.

Не можна не згадати про вдале географічне розташування нашої компанії в центрі України. За тривалий період успішної роботи наша компанія налагодила зручну для клієнта логістичну політику, що робить наші послуги доступними для найвимогливіших клієнтів з будь-якого регіону України.

Для всіх наших клієнтів діє абсолютно прозора схема ціноутворення, крім того для постійних клієнтів застосовується гнучка система знижок, яка враховує всі фактори від загального обсягу замовлення до бонусних знижок на одиничні замовлення для стабільних партнерів.

Для ознайомлення з прайс-листом на послуги гідроабразивної різки або розміщення замовлення досить перейти до відповідного розділу ЦІНИ.

Впевнені, що ПП "РОДЕНЬ" може стати для Вас надійними партнерами!