Комплексні рішення для
гідроабразивних технологій
+38 (0472) 33-35-73
Вироблено в Україні

Абразив (абразивні матеріали, гідроабразив)

Можна з упевненістю заявити, що застосування спеціалізованих абразивів, а не звичайного силікатного піску дозволяє підвищити швидкість гідроабразивного різання в 1,5-2 рази при тій же якості кромки, збільшити в 2-3 рази термін експлуатації фокусуючої вставки, зменшити витрати абразиву на хвилину різання на 30%. Вони не вимагають пересіву, не містять інертний пил, володіють прекрасною сипучістю і мінімальної вологістю. Інший абразив можна використовувати, але його ріжуча здатність значно менше, він швидше виводить з ладу змішувачі і абразивні вставки, в результаті чого загальна вартість роботи з таким піском, всупереч очікуванням, підвищується.

Гранат - оптимальний гідроабразив

Гранат - оптимальний гідроабразив

Компанія «Родень» здійснює прямі поставки гранатового абразиву індійських і австралійських родовищ для гідроабразивного устаткування. На складі компанії постійно в наявності є абразив фракції 80 mesh. Так само, при необхідності ми можемо доставити абразив будь-якої необхідної Вам фракції.

Граналіт - альтернатива гранатовому абразиву

Граналіт - альтернатива гранатовому абразиву

У компанії «Родень» Ви завжди можете придбати граналіт — абразивний пісок, який за своїми властивостями наближається до гранатового абразиву. Граналіт дешевше граната, і здатний замінити гранатовий абразив, однак це спричинить за собою деяку втрату у швидкості та якості різу. Постійно на складі граналіт фракції 80 mesh.