Комплексні рішення для
гідроабразивних технологій
+38 (0472) 33-35-73
Вироблено в Україні

Автономна система зберігання, транспортування і прецизійного дозування абразиву 27 лютого 2017

Виробникам гідроабразивного устаткування, компаніям, які експлуатують гідроабразивні комплекси, ПП «Родень» пропонує автономну систему зберігання, транспортування і прецизійного дозування абразиву. Система є повністю автономною і може бути встановлена на гідроабразивний комплекс будь-якого виробника.

Автономна система зберігання, транспортування і прецизійного дозування абразиву являє собою комплект, що складається з бункера, магістральних шлангів, дозатору абразиву і ріжучої головки.

Кількість використовуваного абразиву під час різання, при всій своїй уявній простоті і вторинності, є одним з істотних факторів формування собівартості гідроабразивного різання.

Система працює в автоматичному режимі. Зміна налаштувань системи здійснюється через сенсорну панель на бункері.

Бункер зберігання і транспортування абразиву призначений для проміжного зберігання абразиву і його подальшого транспортування до дозатора, встановленого поблизу ріжучої головки.

Переваги використання системи дозування абразиву полягає в точному завданні кількості використовуваного абразиву в процесі різання, що дозволяє оптимально підібрати необхідну його кількість під конкретний матеріал і, відповідно, мінімізувати собівартість різання.

Залежно від використовуваного абразиву, похибка становить не більше 5-10 г/хв.

Щоб дізнатися вартість і умови поставки, зв'яжіться з нами.