Комплексні рішення для
гідроабразивних технологій
+38 (0472) 33-35-73
Вироблено в Україні

Інші запчастини

Фітинги високого тиску

Фітинги високого тиску

Компанія «Родень» пропонує своїм клієнтам широкий діапазон фітингів і запасних частин до них, які дають можливість з'єднати трубки самого різного діаметру. Наша компанія може, за Вашим бажанням, поставити фітинги, здатні працювати при різному тиску, від 4150 бар до понад 6200 бар.

Пневмо- і гідроапаратура

Пневмо- і гідроапаратура

Компанія «Родень» постійно має в наявності гідро- і пневмоапаратуру провідних вітчизняних і європейських виробників. Наші фахівці проконсультують і допоможуть Вам підібрати необхідні комплектуючі для Вашого гідроабразивного устаткування, і Ви отримаєте його в найкоротші терміни.

Столи технологічні

Для розміщення металевих листів і заготовок, мармурових і гранітних слябів, плитки, а також інших листових матеріалів під час різання і, в той же час, для недопущення безконтрольного випадання в водозбірник вирізуваних деталей використовуються спеціальні технологічні столи. Вони являють собою оцинковану решітку з різним розміром клітинки (наприклад 30х30 мм) і висотою ребра решітки (близько 30 мм). Загальні габаритні розміри решіток бувають різними, зокрема 1000х1000 мм, 500х1000 мм і т.д.

Столи технологічні