Комплексні рішення для
гідроабразивних технологій
+38 (0472) 33-35-73
Вироблено в Україні

Металообробка

Металообробка

Основа діяльності ПП «Родень» - виробництво гідроабразивного устаткування, а також гідроабразивне різання різних матеріалів як окремий напрямок і вид послуг. Крім того наше підприємство успішно розвиває й інші напрямки своєї діяльності, одним з яких є комплексна металообробка.

ПП «Родень» виконує як одиничні, так і серійні замовлення на виготовлення виробів - механізмів, деталей, металоконструкцій і т. і. - за кресленнями або ескізами замовника. При цьому наші можливості дозволяють використовувати повний цикл металообробки, що включає різні види механічної обробки металу (токарна, фрезерна обробка, пласка і кругла шліфовка, координатне розточування та ін.), термообробку, зварювання.

Штат висококваліфікованих фахівців ПП «Родень» здатний розробити всю необхідну документацію або провести конструкторське пророблення КД Замовника (перевірку КД, аналіз помилок, доопрацювання і т. і.), Виконати технологічну підготовку виробництва виробу (розробка технології виготовлення, підготовку технологічних маршрутів, інструменту, проектування необхідної технологічної оснастки і т. п.) і якісно виготовити деталі і виріб в зборі.

Виробничі можливості комплексної металообробки ПП «Родень» представлені наступними технологічними напрямками:

Перераховані способи металообробки доповнюються арсеналом різних нестандартних пристроїв і оснащення власного виготовлення. У роботі з клієнтами гарантований творчий підхід, що допомагає вирішувати складні технічні завдання.