Комплексні рішення для
гідроабразивних технологій
+38 (0472) 33-35-73
Вироблено в Україні

Конструкторське і технологічне забезпечення

Конструкторський підрозділ ПП «Родень» виконує розробку виробів як для потреб нашого підприємства, так і для доопрацювання або розробки КД на вироби Замовника. Проектування ведеться на комп'ютерній техніці в САПР таких, як Компас, AutoCAD, Solidworks і інші.

Однією з найбільш великих реалізованих розробок наших конструкторів є обладнання для гідроабразивного різання листових матеріалів, що випускається ПП «Родень». Роботи над удосконаленням виробленого устаткування ведуться постійно. Кожне нове покоління гідроабразивного устаткування доповнюється сучасними технічними рішеннями і можливостями.

У разі роботи над виробами Замовника, як правило, з ескізів або некомплектної документації в кінцевому підсумку створюється необхідний робочий комплект КД, який згодом передається у виробництво.

Виготовлення складної деталі вимагає попередньої роботи по розробці технології її виробництва, розбивки всього процесу на окремі технологічні операції, аналізу та підготовки необхідного інструменту, при необхідності, розробки і виготовлення потрібного оснащення і пристосувань з урахуванням наявного обладнання та кваліфікації персоналу.

Всі ці завдання в ПП «Родень» вирішуються групою досвідчених, висококваліфікованих інженерно-технічних працівників і технологів, які працюють на виробництві. Творчий підхід і великий досвід роботи на машинобудівних підприємствах дозволяє нам завжди знаходити рішення складних технологічних завдань.