Комплексні рішення для
гідроабразивних технологій
+38 (0472) 33-35-73
Вироблено в Україні

Станція очистки водозбірника комплексу гідроабразивного різання від відпрацьованого абразиву

В процесі експлуатації гідроабразивного устаткування водозбірник комплексу поступово заповнюється відпрацьованим абразивом (шламом), що періодично вимагає його видалення механічним або механізованим способом.

Саме для механізованого способу очищення водозбірника від шламу компанія «Родень» розробила і запустила в серійне виробництво автономну станцію очищення від відпрацьованого абразиву.

Станція очистки водозбірника комплексу гідроабразивного різання від відпрацьованого абразиву

Представлена автономна станція очистки водозбірника від шламу призначена для механізованого видалення відпрацьованого абразиву з водозбірника верстата гідроабразивного різання і може бути використана на обладнанні будь-якого виробника.

Станція обладнана завантажувальним відсіком зі змінним контейнером типу BigBag і транспортним візком з механізмом вивантаження, нижнім баком-відстійником, забірним всмоктуючим пристроєм, пневмогідравлічною системою.

Основним елементом станції є відцентровий сепаратор (гідроциклон), що відокремлює абразив від відпрацьованої суміші (пульпи). У нього через мобільного забірний пристрій всмоктується пульпа з водозбірника і, завдяки відцентровій силі, в ньому відбувається відділення шламу від води.

Вода, яка становить близько 90% всього обсягу пульпи, повертається в водозбірник гідроабразивного верстата через верхній вихідний отвір гідроциклону. Це повернення має ще одну важливу функцію - відшкодування рідини в водозбірнику і перемішування абразивного осаду.

Мокрий шлам (близько 10% всього обсягу відпрацьованої суміші) вивантажується в транспортний візок або змінний контейнер типу BigBag, де в процесі відстоювання з нього додатково видаляється залишок рідини, яка накопичується в нижньому відстійному баці. Ця рідина також повертається в водозбірник в одному з режимів роботи станції.

Зневоднений шлам в змінному контейнері або візку витягується з завантажувального відсіку станції очистки та транспортується до місця зберігання або утилізації.

Процес повторюється до повного очищення водозбірника від відпрацьованого абразиву.

Відзначимо, що для нашої станції не обов'язково потрібні контейнери типу BigBag. Якщо у Вас немає підйомних механізмів для переміщення важких контейнерів, можна використовувати спеціальний транспортний візок, що дозволяє переміщати шлам до колодязя зберігання.

Мембранний насос станції очистки водозбірника комплексу гідроабразивного різання

Станція очистки, виробництва компанії «Родень» оснащена сучасним високопродуктивним мембранним насосом з пневматичним приводом, якісною пневмо- і гідроапаратурою і оригінальним вузлом комутації, що дозволяє працювати в трьох режимах:

  • викачування пульпи з водозбірника через гідроциклон;
  • викачування пульпи з водозбірника минаючи гідроциклон;
  • викачування рідини з нижнього відстійника станції в водозбірник.

Для живлення насоса використовується пневматична система з тиском в магістралі не менше 8 бар і продуктивністю компресора не менше 1200 л/хв.

Автономна станція очистки водозбірника від шламу виробництва ПП «Родень» абсолютно універсальна і може бути використана на обладнанні будь-якого виробника.