Комплексні рішення для
гідроабразивних технологій
+38 (0472) 33-35-73
Вироблено в Україні

Різка армованого траку товщиною 100 мм 16 вересня 2020

В черговий раз перед фахівцями нашого підприємства постала нестандартна задача для гідроабразивної установки з різання листового матеріалу.

Приватному підприємцю з Вінниці треба було обрізати з обох сторін гумоармований трак з максимальною товщиною протектора 100 мм.

Гусениця шасі TERRA TRAC

Дані траки використовуються в гусеничному шасі TERRA TRAC зернозбиральних комбайнів CLAAS LEXION 760 для збільшення прохідності на багнистих ґрунтах і зменшення тиску на грунт.

CLAAS LEXION 760 TT

В процесі роботи на траку, діаметром близько 4 метра, з'являється вироблення гуми по краях, яке негативним чином позначається на стійкості і швидкісних режимах роботи комбайна.

Гусениця з виробленими краями
Вироблення по краях траку

Ні кутовою шліфувальною машинкою, ні шабельною пилою зробити різку не вдалося. І диск, і полотно закусювалися широким зубом трака. Крім того, даний спосіб різання був дуже шкідливим і супроводжувався сильним нагріванням гуми.

Що не стало перешкодою для гідроабразивного ріжучого струменя діаметром 1 мм під тиском 3500 бар.

Вкотре ми переконуємося, що при високій кваліфікації фахівців, наявності технологічних можливостей, правильній організації і спеціальній оснастці те, що здавалося неможливим стає реалізуємим для нашого клієнта.

Процес і результат можна побачити на фото і відео матеріалах.

Процес різки армованого траку
Різка гумоармованого траку
Гусениця з обрізаними краями
Зріз армованої гуми