Комплексні рішення для
гідроабразивних технологій
+38 (0472) 33-35-73
Вироблено в Україні

Співпраця ПП «Родень» з Черкаськими технічними ВУЗами і політехнічним коледжем 25 березня 2019

Внесок ПП «Родень» в організацію навчального процесу Черкаських технічних ВУЗів та коледжів

Упродовж більш ніж 15 років своєї діяльності наше підприємство активно допомагає Черкаським технічним учбовим закладам знайомити студентів із однією з сучасних технологій різання, а саме з гідроабразивною різкою та обладнанням.

Протягом цього періоду студентам профільних спеціальностей з технології обробки матеріалів та автоматизації технологічних процесів Черкаського державного університету ім. Богдана Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету, Черкаського політехнічного коледжу була надана можливість на території нашого підприємства власними очима побачити працююче гідроабразивне обладнання, поспілкуватися, запитати і отримати відповіді на різноманітні питання від розробників гідроабразивного обладнання, технологів та інших фахівців ПП «Родень».

Студенти 3 курсу Черкаського політехнічного коледжу в березні 2019 року на ділянці гідроабразивного різання підприємства «Родень»

Кілька десятків студентів мали можливість пройти виробничу та переддипломну практику на нашому підприємстві. Деякі з них виконали та захистили дипломні роботи по тематиці гідроабразивних технологій та обладнання, на яких спеціалізується ПП «Родень».

Кілька з них почали і продовжують свою трудову діяльність на нашому підприємстві.

Керівництво підприємства вбачає за честь дати молодим інженерам та технічним фахівцям приклад становлення і розвитку в українських реаліях сучасної технології різання, заохотити молодь на шлях технічної творчості та самореалізації.

Студенти Черкаського політехнічного коледжу на ділянці гідроабразивного різання

На фотографіях, що наведені у даному матеріалі – делегація студентів 3 курсу Черкаського політехнічного коледжу зі своїм викладачем у березні 2019 року на ознайомчій екскурсії на ділянці гідроабразивного різання підприємств «Родень».