Комплексні рішення для
гідроабразивних технологій
+38 (0472) 33-35-73
Вироблено в Україні

Гідроабразивне устаткування четвертого покоління 27 грудня 2017

Гідроабразивний комплекс КГА 2-Р-2500

У 2017 році компанія «Родень» виконала розробку і почала серійне виробництво комплексів гідроабразивного різання четвертого покоління КГА 2-Р-2500.

Гідроабразивний комплекс КГА 2-Р-2500

У новому гідроабразивному устаткуванні втілені технічні інновації, які є плодом постійної творчої роботи команди конструкторів ПП «Родень». Нові конструктивні рішення дозволяють отримати більш високі споживчі якості випускаємої продукції, а саме:

Посилена станина позиціонера забезпечує підвищену жорсткість конструкції, а відповідно, високі швидкість і точність різання.

Посилена станина позиціонера

Робоча зона різання КГА 2-Р-2500 становить 2500 мм х 1500 мм, що, як і в позиціонері третього покоління, дозволяє встановлювати заготовки різних листових матеріалів стандартних розмірів. Але, на відміну від гідроабразивного комплексу КГА 1-Р-2500, горизонтальна орієнтованість позиціонера (Х-балка розташована уздовж довгої сторони) створює додаткові зручності при установці заготовок і знятті деталей, дозволяє ефективніше контролювати робочу зону різання.

Позиціонер гідроабразивного комплексу КГА 2-Р-2500

Робочий хід ріжучої головки по вертикалі в новому гідроабразивному комплексі збільшено до 200 мм. В поєднанні з системою підтримки висоти сопла над поверхнею заготовки це розширює можливості обробки заготовок з нерівною поверхнею.

Ріжуча головка гідроабразивного комплексу КГА 2-Р-2500

У новій розробці застосовані додаткові елементи захисту КГП від бруду і пилу у вигляді жорстких ворсових щіток. Всі захисні кожухи виконані з нержавіючої сталі.

Гідроабразивний комплекс КГА 2-Р-2500 комплектується автономним ручним пультом оператора з можливістю управління командами ЧПУ, перебуваючи на відстані від стаціонарного пульта управління, що значно полегшує роботу оператора. Новий пульт має розширений набір органів управління і індикації, а також надійний нержавіючий корпус.

Ручний пульт оператора

Управління комплексом здійснюється повністю оновленою системою ЧПУ Графіка 5 виробництва наших постійних партнерів - ТОВ «Інекс-Системз», м.Черкаси.

Станція високого тиску комплексу отримала ряд нових датчиків, надійну гідроапаратуру і вузли високого тиску, сучасну електроніку і програмне забезпечення.

Гідроабразивний комплекс КГА 2-Р-2500 також може бути укомплектований додатковими опціями, такими як:

Абсолютно новою опцією комплексу КГА 2-Р-2500 є можливість доукомплектування позиціонера автоматичним змінним столом для автоматизації процесу навантаження і вивантаження з робочого столу великогабаритних важких заготовок.

Колектив ПП «Родень» впевнено працює над розвитком і вдосконаленням виробленого гідроабразивного устаткування.