Комплексні рішення для
гідроабразивних технологій
+38 (0472) 33-35-73
Вироблено в Україні

Різка труб і деталей трубчастого профілю - нові можливості гідроабразивного різання 29 червня 2016

Фігурна різка труби. Зразок

Як відомо, метод гідроабразивного різання з успіхом можна застосувати при розкрої листових матеріалів. Але як бути, якщо необхідно обробити деталь трубчастого профілю? Якщо у випадку з перфорацією труби було досить спеціального пристосування, то різка труби по складному контуру ставить додаткові завдання.

І такі завдання були вирішені нашими фахівцями. В результаті гідроабразивний комплекс, що виготовляється ПП «Родень», отримав корисну додаткову опцію, яка дозволяє робити різання труб і деталей інших трубчастих профілів (наприклад, квадрат) за складними фігурними контурами.

Додаткова опція з різання труб забезпечується за рахунок спеціального поворотного пристосування і програмного забезпечення, синхронізуючого рух ріжучої головки і поворот заготовки.

На додаток до ілюстрації, що показує можливості модернізованого гідроабразивного комплексу, залишається лише додати, що запроваджене рішення дозволяє обробляти деталі як круглого перетину, так і будь-якого іншого (квадрат, прямокутник, багатогранник) з різних матеріалів (метали, кераміка та ін.)

Можлива реалізація даного пристрою в якості додаткової опції в складі вже існуючого гідроабразивного устаткування, а також у вигляді окремого верстата, що спеціалізується під різання труб.