Комплексні рішення для
гідроабразивних технологій
+38 (0472) 33-35-73
Вироблено в Україні

Металообробка

Металообробка

Основа діяльності ПП «Родень» - виробництво гідроабразивного устаткування, а також гідроабразивне різання різних матеріалів як окремий напрямок і вид послуг. Крім того наше підприємство успішно розвиває й інші напрямки своєї діяльності, одним з яких є комплексна металообробка.

ПП «Родень» виконує як одиничні, так і серійні замовлення на виготовлення виробів - механізмів, деталей, металоконструкцій і т. і. - за кресленнями або ескізами замовника. При цьому наші можливості дозволяють використовувати повний цикл металообробки, що включає різні види механічної обробки металу (токарна, фрезерна обробка, пласка і кругла шліфовка, координатне розточування та ін.), термообробку, зварювання.

Штат висококваліфікованих фахівців ПП «Родень» здатний розробити всю необхідну документацію або провести конструкторське пророблення КД Замовника (перевірку КД, аналіз помилок, доопрацювання і т. і.), Виконати технологічну підготовку виробництва виробу (розробка технології виготовлення, підготовку технологічних маршрутів, інструменту, проектування необхідної технологічної оснастки і т. п.) і якісно виготовити деталі і виріб в зборі.

Виробничі можливості комплексної металообробки ПП «Родень» представлені наступними технологічними напрямками:

Перераховані способи металообробки доповнюються арсеналом різних нестандартних пристроїв і оснащення власного виготовлення. У роботі з клієнтами гарантований творчий підхід, що допомагає вирішувати складні технічні завдання.

Заготівельні операції

Заготівельна ділянка ПП «Родень» укомплектована гільйотинними ножицями, дисковою і ножівковою пилами для рубки та різання сталевого листа і прокату і забезпечує заготовками інші ділянки виробництва.

рубка сталевого листа
різка прокату

Токарні роботи

токарні роботи

Токарні роботи займають одне з ключових напрямків у циклі комплексної металообробки, надаваної ПП «Родень». Токарне обладнання, високотехнологічний металорізальний інструмент та багаторічний професійний досвід наших фахівців дозволяють виконувати роботи з високою якістю і в короткі терміни.

Висококваліфіковані фахівці ПП «Родень» готові виконати токарні роботи на замовлення по кресленнях Замовника як в комплексі робіт, так і при виготовленні окремих деталей. Всі готові вироби проходять обов'язковий контроль якості. Замовлення може бути як одиничним, так і серійним. Максимальний розмір партії виробів не обмежений.

Фрезерні роботи, фрезерування

Фрезерування, фрезерні роботи

Ще один важливий напрямок комплексної металообробки - фрезерні роботи. Без фрезерування не обійтися при виготовленні деталей машин, механізмів, пристроїв, обробці їх корпусів і т. п. ПП «Родень» має необхідне фрезерне обладнання, інструмент, а наші висококваліфіковані фахівці готові виконувати фрезерні роботи професійно, якісно і в строк.

Можливе виконання одиничних і серійних замовлень з виконанням фрезерування як в комплексі робіт, так і при виготовленні окремих виробів з обов'язковим контролем якості. Максимальний розмір партії виробів не обмежений.

Ціна фрезерних робіт і термін виготовлення визначаються після розрахунку заявки при оформленні замовлення.

Ділянка гідроабразивного різання

На ділянці встановлено три гідроабразивні установки власного виробництва, створена необхідна інфраструктура забезпечення технологічної водою, її очищення та водовідведення, зберігання та утилізація використовуваного абразиву, бюро роботи з клієнтами та підготовки технологічних програм.

Ділянка гідроабразивного різання

Наявна в ПП «Родень» ділянка гідроабразивного різання - найбільш потужна в даний час в Україні.

Орієнтовну ціну гідроабразивного різання металу можна дізнатися у розділі "Прайс-лист на гідроабразивне різання матеріалів". Точна ціна і термін виконання замовлення визначаються нашими фахівцями після розрахунку заявки, відправити яку ви можете зі сторінки оформлення замовлення. Крім того, наші фахівці можуть надати консультацію за телефонами +38 0472 33-35-73, +38 067 776-30-44, +38 067 470-42-53.

Термообробка

Термообробка

На ділянці термообробки ПП «Родень» маються термопечі, укомплектовані сучасними мікропроцесорними терморегуляторами, які дозволяють з високою точністю контролювати температуру в печі, а також задавати необхідний режим нагріву і охолодження заготовок.

Шліфування

Шліфування зазвичай є заключною операцією механічної обробки при якій отримують рівні і гладкі поверхні деталей. Наше підприємство виконує роботи з плоскої і круглої шліфовки. Сучасне обладнання та висококваліфіковані фахівці ПП «Родень» забезпечать якість виконання шліфування в короткий термін.

Шліфування кругле
Шліфування плоске

Зварка дугова, напівавтоматична, в середовищі аргону, контактна

Зварка дугова

Зварювальна ділянка ПП «Родень» укомплектована сучасним обладнанням, монтажної плитою, які дозволяють виробляти найбільш поширені види зварки - дугову зварку, напівавтоматичну, в середовищі аргону, контактну. Таким чином повністю забезпечуються потреби виробництва у виготовленні всіляких зварних конструкцій.

Слюсарні роботи

Слюсарна ділянка ПП «Родень» укомплектована необхідним вимірювальним та розмічальним інструментом, радіально-свердлильним та настільно-свердлильним верстатами, необхідними уніфікованими і спеціальними пристосуваннями. Наші висококваліфіковані фахівці професійно і якісно виконають роботу в короткий термін.

Слюсарні роботи
Слюсарні роботи

Гнуття металу, штампування

Пресова ділянка ПП «Родень» укомплектована гідравлічним і кривошипним пресами, кромкогибами для згинання листового металу, а також вальцями. Обладнання дозволяє виконувати операції згинання металу, вальцювання, штампування та ін. Можливе виконання робіт по кресленнях Замовника як в комплексі робіт, так і при виготовленні окремих деталей при одиничних і серійних замовленнях.

Гнуття металу
Штампування