Комплексні рішення для
гідроабразивних технологій
+38 (0472) 33-35-73
Вироблено в Україні

Галтування і віброполірування

Галтуванням називається технологія механічної обробки поверхонь деталей в абразивному середовищі спеціального наповнювача. В якості такого наповнювача застосовуються так звані галтувальні тіла (нержавіючі кульки, кераміка, фарфор, горіх та інше).

Механічний вплив на оброблювані деталі відбувається в робочій ємності галтувального обладнання під час руху галтувальних тіл щодо деталей.

Галтувальне обладнання розрізняється за типом в залежності від принципу роботи. Існують електромагнітні і механічні галтувальні машини, з обертовим барабаном і з вібраційним приводом.

Галтування і віброполірування
Галтування і віброполірування

ПП «РОДЕНЬ» надає послуги галтування і полірування деталей з чорної та нержавіючої сталі, титану та латуні в галтувальних вібромашинах.

Ми застосовуємо різні галтувальні тіла в залежності від оброблюваних деталей і необхідної якості їх поверхонь. Галтування і віброполірування проводиться в мокрому і в сухому режимі із застосуванням спеціальних паст і компаундів.

Віброполірування в основному застосовується в якості фінішної обробки деталей з різних металів і сплавів. В результаті віброполірування можна отримати практично дзеркальну поверхню.

В процесі віброполірування відбувається постійне вигладжування піків мікроподряпин на матеріалі до стану блиску.

При цьому не відбувається зняття матеріалу з деталі, як це буває при механічному поліруванні. Крім того, поліровані деталі набувають додаткові властивості опору до корозії завдяки хімічним формулам застосовуваних компаундов і фізичного ефекту ущільнення поверхні матеріалу в результаті багаторазових мікроударів великої кількості абразивних тіл.

Ми приймаємо серійні і дрібносерійні замовлення на вібраційне галтування і полірування деталей з чорного металу, нержавіючої сталі, латуні та титану. Умови і вартість замовлення можна уточнити, зв'язавшись з нами.

Узгодити деталі замовлення