Комплексні рішення для
гідроабразивних технологій
+38 (0472) 33-35-73
Вироблено в Україні

Гідроабразивне устаткування

Гідроабразивні верстати універсальні, можуть обробляти різні матеріали. Їх застосування дозволяє скоротити кількість технологічних операцій або одразу отримувати готову продукцію.

Переваги гідроабразивного різання

Гідроабразивна різка - альтернатива не тільки механічної, але і лазерної, плазмової, ультразвукової і в деяких випадках є єдино можливою.

Сервіс та комплектуючі

На складі компанії «Родень», завжди в наявності широкий асортимент витратних матеріалів і запасних частин для гідроабразивного устаткування провідних світових виробників.

Обробка металу

Гідроабразивні верстати універсальні, можуть обробляти різні матеріали. Їх застосування дозволяє скоротити кількість технологічних операцій, а в деяких випадках отримувати відразу готову продукцію.

Розкрій листових матеріалів. Різання металу. Гідроабразивне устаткування

Безперервне розширення номенклатури конструкційних металевих і неметалевих матеріалів для промисловості та будівництва вимагає створення принципово нових технологій розділового різання таких матеріалів. В даний час до таких технологій по праву належить процес різання високошвидкісним струменем води під високим тиском (гідроабразивна різка, гідрорізка, водорізка, різання водою).

У номенклатурі і переліку матеріалів, що обробляються гідроабразивним струменем, метали займають лідируючі позиції, а в асортименті металопрокату металевий лист був і залишиться найпоширенішим видом конструкційних матеріалів.

Одним з найбільш затребуваних способів обробки листового металу є фігурне різання, серед яких гідроабразивна різка (розкрій) металу займає особливе місце.

Мало того, що гідроабразивний розкрій листового матеріалу виключає або в десятки разів скорочує механообробку (фрезерний і свердлильні верстати, гільйотину, дискові ножиці, листоштампувальний прес…), знижує на 20-30% відходи металу, в 2-5 разів собівартість виготовлення складних деталей, в кілька разів скорочує час технологічного циклу. Гідроабразивний розкрій володіє унікальними перевагами перед альтернативними технологіями розділового різання металу.

Підприємство «Родень» є українським виробником обладнання для гідроабразивного різання (верстатів для гідроабразивного різання, установок для гідроабразивного різання), а також регіональним центром розвитку і застосування гідроабразивних технологій. На підприємстві реалізований комплексний підхід до потреб клієнтів в гідроабразивного різання: виготовлення та поставка гідроабразивного устаткування, сервіс, забезпечення витратними матеріалами, послуги з гідроабразивного різання.

Актуально

В процесі експлуатації гідроабразивного устаткування водозбірник комплексу поступово заповнюється відпрацьованим абразивом (шламом), що періодично вимагає його видалення механічним або механізованим способом.

Саме для механізованого способу очищення водозбірника від шламу компанія «Родень» розробила і запустила в серійне виробництво автономну станцію очищення від відпрацьованого абразиву.

Виробникам гідроабразивного устаткування, компаніям, які експлуатують гідроабразивні комплекси ПП «Родень» пропонує автономну систему зберігання, транспортування і прецизійного дозування абразиву. Система є повністю автономною і може бути встановлена на гідроабразивний комплекс будь-якого виробника.

Новини

ПП «РОДЕНЬ» надає нову послугу металообробки — віброполірування деталей з нержавіючої сталі, латуні та титану.

Віброполірування - спосіб механічної обробки деталей в абразивному середовищі, при якому можна домогтися отримання дзеркальної поверхні оброблюваних деталей шляхом вигладжування поверхні матеріалу абразивними тілами в спеціальних установках в середовищі шліфувальних паст і компаундів.

Фахівцями компанії «Родень» була розроблена і запущена в серійне виробництво автономна станція очистки водозбірника верстата гідроабразивного різання, яка призначена для механізованого видалення з водозбірника відпрацьованого абразиву.

У 2017 році компанія «Родень» виконала розробку і почала серійне виробництво комплексів гідроабразивного різання четвертого покоління КГА 2-Р-2500.

Фахівцями ПП «Родень» зроблено наступний крок у розширенні областей використання гідроабразивного устаткування, яке тепер дозволяє виробляти не тільки розкрій листового матеріалу, а й складну фігурну різку труб і деталей трубчастого профілю.