Комплексні рішення для
гідроабразивних технологій
+38 (0472) 33-35-73
Вироблено в Україні

Гідроабразивне устаткування

Гідроабразивні верстати універсальні, можуть обробляти різні матеріали. Їх застосування дозволяє скоротити кількість технологічних операцій або одразу отримувати готову продукцію.

Переваги гідроабразивного різання

Гідроабразивна різка - альтернатива не тільки механічної, але і лазерної, плазмової, ультразвукової і в деяких випадках є єдино можливою.

Сервіс та комплектуючі

На складі компанії «Родень», завжди в наявності широкий асортимент витратних матеріалів і запасних частин для гідроабразивного устаткування провідних світових виробників.

Обробка металу

Гідроабразивні верстати універсальні, можуть обробляти різні матеріали. Їх застосування дозволяє скоротити кількість технологічних операцій, а в деяких випадках отримувати відразу готову продукцію.

Розкрій листових матеріалів. Різання металу. Гідроабразивне устаткування

Безперервне розширення номенклатури конструкційних металевих і неметалевих матеріалів для промисловості та будівництва вимагає створення принципово нових технологій розділового різання таких матеріалів. В даний час до таких технологій по праву належить процес різання високошвидкісним струменем води під високим тиском (гідроабразивна різка, гідрорізка, водорізка, різання водою).

У номенклатурі і переліку матеріалів, що обробляються гідроабразивним струменем, метали займають лідируючі позиції, а в асортименті металопрокату металевий лист був і залишиться найпоширенішим видом конструкційних матеріалів.

Одним з найбільш затребуваних способів обробки листового металу є фігурне різання, серед яких гідроабразивна різка (розкрій) металу займає особливе місце.

Мало того, що гідроабразивний розкрій листового матеріалу виключає або в десятки разів скорочує механообробку (фрезерний і свердлильні верстати, гільйотину, дискові ножиці, листоштампувальний прес…), знижує на 20-30% відходи металу, в 2-5 разів собівартість виготовлення складних деталей, в кілька разів скорочує час технологічного циклу. Гідроабразивний розкрій володіє унікальними перевагами перед альтернативними технологіями розділового різання металу.

Підприємство «Родень» є українським виробником обладнання для гідроабразивного різання (верстатів для гідроабразивного різання, установок для гідроабразивного різання), а також регіональним центром розвитку і застосування гідроабразивних технологій. На підприємстві реалізований комплексний підхід до потреб клієнтів в гідроабразивного різання: виготовлення та поставка гідроабразивного устаткування, сервіс, забезпечення витратними матеріалами, послуги з гідроабразивного різання.

Новини

29.06.2016

перфорация трубы

Різка труб і деталей трубчастого профілю - нові можливості гідроабразивного різання

Фахівцями ПП «Родень» зроблено наступний крок у розширенні областей використання гідроабразивного устаткування, яке тепер дозволяє виробляти не тільки розкрій листового матеріалу, а й складну фігурну різку труб і деталей трубчастого профілю.

Просто ріжемо алюміній товщиною 50 мм. Як завжди - якісно і в строк.

28.05.2015

Нестандартні задачі і їх якісні рішення

Перфорація нержавіючої труби на гідроабразивній установці з використанням спеціальних технологічних пристосувань.

27.04.2015

Продаж вузлів до гідроабразивного устаткування

У 2015 році підприємство «Родень» розпочинає продаж окремих вузлів до гідроабразивного устаткування, поряд з комплектним обладнанням.