Комплексні рішення для
гідроабразивних технологій
+38 (0472) 33-35-73
Вироблено в Україні

Як ми ріжемо

Гідроабразивна різка сталі

У ролику показано процес гідроабразивного різання сталевого листа товщиною 2 мм на прикладі вирізання деталі для автомобілебудування.

Порізка чорних металів і нержавіючих сталей гідроабразивним способом дає величезну перевагу, яка полягає в тому, що вона не робить термічного впливу на матеріал в місці розрізу. Ніякі інші передові технології (лазерна різка, плазмова та інші) не мають цих якостей!

Низька температура різу - це відсутність деформації заготовки, оплавлення і пригорання матеріалу в прилеглій зоні, що є вирішальним фактором при обробці особливо чутливих до нагрівання матеріалів, наприклад Сталь 65Г.

Процес гідроабразивного різання є холодним механічним руйнуванням матеріалу, завдяки чому не відбувається вигоряння легуючих елементів з нержавіючої сталі в прилеглій зоні різання.

Гідроабразивна різка титану

Титан - досить популярний останнім часом матеріал багато в чому завдяки своїм властивостям. Володіючи хорошою в'язкістю і пластичністю, титан має до того ж високу міцність. Такі його властивості диктують певні особливості його обробки.

Так при механічній обробці звичайні інструменти швидше зношуються, швидкість обробки знижується через налипання титану. Лазерна та плазмова різка також мають свої обмеження, пов'язані з нагріванням і, як наслідок, зміною міцності оброблюваних деталей.

При гідроабразивній різці титану температурний вплив на заготовку відсутній, кромка не відчуває фізичних деформацій. Таким чином одержувані деталі не втрачають якості матеріалу, вимагають мінімальної подальшої обробки або не вимагають її зовсім.

У прикладі показаний процес гідроабразивного розкрою титанового листа товщиною 10 мм.

Гідроабразивна різка латуні

Показаний процес гідроабразивного різання літери з латуні товщиною 5 мм для рекламної індустрії.

Порізка кольорових сплавів - латуні, міді, алюмінію, бронзи і титану за допомогою гідроабразиву є ефективним, а часом і єдиним способом виготовлення деталей із зазначених матеріалів.

За рахунок мінімальної товщини різу, точності обробки і відсутності термічного впливу в зоні різу, гідроабазивний спосіб різання кольорових металів веде до значної економії матеріалу і термінів отримання готової продукції. А досвід показує, що вартість матеріалу, пущеного в відхід додатковою механічною обробкою, часом в десятки разів перевищує економію, отриману при виборі іншого методу обробки.

Гідроабразивна різка граніту

Показаний процес гідроабразивного різання символу «євро» з граніту товщиною 20 мм для дизайнерського оформлення інтер'єру банку.

Технологія гідроабразивного різання натурального і штучного каменю: граніту, мармуру, керамограніту і керамічної плитки за допомогою точного координатного технологічного столу і відповідного програмного забезпечення дозволяє з високою точністю відтворювати задумане архітектором або дизайнером.

Завдяки малій ширині різу, високій точності та повторюваності вирізаних деталей можна створювати кам'яні килими, мозаїки, панно, декорувати плитку, акуратно прирізати різного кольору і формату керамогранітну плиту.

Наша технологія дозволить Вам втілити Ваші ідеї в цих матеріалах, створити унікальний інтер'єр в будинку або престижний імідж в офісі компанії.

Гідроабразивна різка скла

Показаний процес гідроабразивного різання скла товщиною 8 мм.

Технологія гідроабразивного різання є єдино можливим варіантом для різання скла і дзеркала (крім традиційних механічних методів).

Спосіб гідроабразивного різання скла не поступається алмазному різанню, навіть коли робляться тільки прямі різи. Але ніяка інша технологія, крім нашої, не дозволяє отримувати складні внутрішні і зовнішні контури виробів зі скла і дзеркала.

Гідроабразивна різка мармуру з системою компенсації конусності

Представлена гідроабразивна різка зразка з мармуру товщиною 20 мм з використанням системи компенсації конусності і системи підтримки висоти головки.

Система компенсації конусності різу дозволяє здійснити нахил ріжучої головки і, під керуванням системи ЧПУ, забезпечити підтримку заданого кута нахилу струменя по всьому контуру деталі, що вирізується. Це дає можливість усунути властиве гідроабразивному різанню явище конусності на торці деталі, що вирізується, що у випадку з мармуром, дозволяє збирати безшовні візерунки, уникаючи додаткового підточування елементів.

Система підтримки висоти головки при розрізанні великогабаритних деталей, розташовуваних, наприклад, по всьому обсягу робочого столу, дозволяє забезпечити однаковий зазор між соплом і поверхнею заготовки у всіх точках деталі.